Najlepsze etui na iPada w 2022 roku

Od ochrony po produktywność, najlepsze etui na iPada odgrywają wiele ról dla Twojego tabletu.

Najlepsze etui na iPada mają dość proste zadanie: chroń swojego iPada 10.2 (2021) za wszelką cenę.

Mimo że 10,2-calowy iPad jest najtańszym tabletem Apple, nadal będziesz chciał mieć pewność, że Twoja inwestycja o wartości 329 USD jest chroniona przed kroplami, kurzem i brudem. Ale to nie jedyna rola, jaką może pełnić dobre etui na iPada. Oprócz wzmocnienia Twojego osobistego stylu, najlepsze etui na iPada zawierają funkcje zwiększające produktywność, takie jak klawiatury. Co więcej, Apple podejmuje działania mające na celu zmniejszenie wpływu procesu produkcyjnego na środowisko, a niektóre etui na iPada również idą o krok dalej w dziale zrównoważonego rozwoju.

W rezultacie istnieje ogromny wybór obudów na iPada, które nasycają obecnie rynek, potencjalnie przytłaczając Cię możliwościami wyboru. Jeśli chodzi o przejęcie najfajniejszej niestandardowej walizki, która uzupełni Twoją karierę, wspieramy Cię. (I przód.) Zobacz etui na tablet.

Od eleganckiej skóry po odporny na uderzenia poliwęglan — oto najnowsze etui na iPada, które możesz umieścić na swojej krótkiej liście. (Nie masz jeszcze iPada? Sprawdź najlepsze oferty na iPada, aby znaleźć najlepszy tablet dla swoich potrzeb.)
Jaka jest najlepsza obudowa Apple iPad?

Etui Logitech Combo Touch zmienia iPada w mini-MacBooka w mgnieniu oka, a pełnowymiarowa klawiatura jest idealna do mobilnej wielozadaniowości. Logitech zawiera nawet wbudowany gładzik do sterowania gestami i łatwej nawigacji po stronach internetowych. Uwzględnij najwyższej klasy ochronę tabletu, a łatwo zrozumieć, dlaczego jest to nasze ulubione etui na iPada. Zobacz pokrowiec na telefon

Etui Otterbox Symmetry Series Folio na iPada pozwala stylowo zaprezentować swój nowy tablet, a wbudowana podstawka pozostaje bezpieczna zarówno w trybie pisania, jak i przeglądania. Otterbox od dawna jest zaufaną marką w dziedzinie etui na telefony komórkowe i prawdopodobnie nie będziesz rozczarowany tym.

Dla tych, którzy lubią zabrać iPada na plażę, wodoodporne etui Catalyst dodaje wodoodporność do długiej listy funkcji. Kluczowe są jednak oceny IP68 i 810G, które utrzymują tablet w stanie suchym na głębokości do 6,6 stopy i nie rozbijają się po upuszczeniu do 4 stóp nad ziemią. Sprawdź sklep z akcesoriami gsm