Samsung

Za każdym razem, gdy pojawia się nowy telefon, oznacza to, że go chcesz. Ale teraz musisz zdobyć nową sprawę. A wybór nowego przypadku jest trochę uciążliwy. Ale tym razem nie martw się. Znaleźliśmy dla Ciebie niesamowite etui do Samsunga Galaxy S20, S20+ i S20 Ultra, więc nie musisz iść na wielkie polowanie, aby je znaleźć samodzielnie.

Kiedy oglądałeś w tym tygodniu wydarzenie Samsung Unpacked, wiedziałeś, że dostaniesz nowy telefon z serii Samsung Galaxy S20. Kto by nie chciał po obejrzeniu tego? Seria S20 wygląda niesamowicie, a możliwości absolutnie fenomenalne. Wszystko, czego potrzebujesz, to para słuchawek Buds+ (lub te niesamowite Thom Browne Buds+) do nowego telefonu i gotowe. Ale teraz, gdy masz już w rękach ten nowy telefon, musisz przyjrzeć się etui Samsung Galaxy S20. W ten sposób nie jesteś osobą, która natychmiast upuszcza telefon i go psuje.

Te przypadki to dopiero początek. Ilość obudów i akcesoriów do S20, które wkrótce ukażą się po premierze telefonu, prawdopodobnie będzie dość intensywna. Ale jesteśmy bardzo podekscytowani tymi i funkcjami, które oferują.
Etui Samsung Silicone Cover Elastyczne etui z serii Galaxy S20 zapewnia miękką powłokę telefonu

Polecamy:

Etui do telefonów HUAWEI

Etui do telefonów IPHONE

Etui do telefonów MOTOROLA

Etui do telefonów SAMSUNG

Gdy włożysz nowy gadżet do elastycznego etui Samsung Silicone Cover do Galaxy S20, będzie on bardzo wygodny. To silikonowe etui na telefon zapewnia cienką, ale ochronną powłokę. Możesz więc po prostu włożyć go na smartfona, a Twój telefon będzie chroniony przed uderzeniami przez cały dzień. Dostępne w kolorze czarnym, białym, błękitnym, różowym, granatowym i szarym, to silikonowe etui na Galaxy S20 pasuje również do Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra. Bez względu na to, jaki telefon posiadasz lub jaką opcję kolorystyczną wybierzesz, Twój telefon pozostanie chroniony. Dzięki dopasowanemu kształtowi etui to nie umniejsza smukłego i eleganckiego profilu telefonu. Nadal zmieści się w kieszeniach, a dzięki gumowemu materiałowi będzie jeszcze łatwiejszy do uchwycenia niż wcześniej.

Zobacz też

Pokrowce / Etui na telefon

Etui Plecki na telefon

Etui z klapką pionowe

Etui z klapką na bok

Etui na szyję

Etui na tablet